Koło zakładowe przy Nadleśnictwie Złotoryja

W dniu 30-05-2024 r. w Jurkowie , na terenie Nadleśnictwa Złotoryja, odbył się XI Turniej Piłki Plażowej o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Złotoryja, współorganizowany między innymi przez Nasze Koło zakładowe SITLiD, Polskie Towarzystwo Leśne i Związek Leśników Polskich. Wzięło w nim udział 48 zawodników z 6 drużyn. Po zaciętej walce klasyfikacja końcowa
miejsce I – Zespół Szkół Zawodowych Złotoryja- Młode Wilki
miejsce II – Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi
miejsce III – Nadleśnictwo Złotoryja
miejsce IV – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu
miejsce V – Brenna Biskupin
miejsce VI – Marysieńki

Puchary wręczali Nadleśniczy Jacek Kramarz oraz Zastępca Nadleśniczego Zdzisław Obuchowicz.

Po zakończeniu rozgrywek odbyło się spotkanie integracyjne zawodników, kibiców i gości.

Tekst: Adam Polowy

Koło zakładowe przy Nadleśnictwie Miękinia

więcej o Kutnej Hora możecie przeczytać na portalu VisitCzechia pod linkiem

https://www.visitczechia.com/pl-PL/2f896be7-4eb0-4c31-b1f0-2515a8c6a8c3/place/t-kutna-hora

Koło Zakładowe SITLID przy Nadleśnictwie Miękinia od lat aktywizuje swoich członków do szeregu inicjatyw statutowych. Transparentna i aktywna działalność koła jest najlepszym medium do promowania stowarzyszenia w środowisku pracy i jego otoczeniu. Działania takie powodują, że zainteresowanie przynależnością do koła od lat ma tendencję zwyżkową! Nasze szeregi zasilają nowi członkowie, dla których jest to szansa na czynne włączenie się w organizację i uczestnictwo w nowych pomysłach. Koło Zakładowe SITLID przy Nadleśnictwie Miękinia liczy 40 członków i jest najliczniejszym Kołem Oddziału Wrocławskiego. Każdego roku organizujemy szkolenia, konferencje lub wycieczki wyjazdowe. Wsłuchując się w oczekiwania naszych członków dotyczących kierunków działania koła, w dniu 16 września br. zorganizowany został jednodniowy wyjazd do miejscowości Kutna Hora w Republice Czeskiej. W wyjeździe udział wzięło 26 osób. Wyjazd był doskonałą okazją aby poznać historię i uroki architektury miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Natury UNESCO.

Praktykowane wartości poznawcze i odkrywcze wzbogacają każdego z nas w nową wiedzę, wiedzę, której nigdy dość. Wyjazd w znacznej części dofinansowany był przez Odział Wrocławski SITLID, a beneficjentami dopłaty byli członkowie koła.

Udane inicjatywy dają motywację do dalszego działania, powstają nowe plany zadań a ich realizacja zależy jedynie od determinacji i entuzjazmu organizatora, czego wszystkim  Państwu życzymy.

Tekst i zdjęcie Jerzy Zemlik.

Scroll to Top